Podnośniki koszowe - zwyżki

Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy świadczącej usługi podnośnikiem koszowym, postaw na MAXBUD1! Posiadamy urządzenia o różnorodnych parametrach technicznych, przystosowane do szerokiej gamy prac wysokościowych. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów zlecenia i ceny usługi.

Kto potrzebuje podnośnika koszowego?

Podnośnik koszowy to pojazd mechaniczny, wyposażony w hydrauliczne ramię, zakończone platformą bądź koszem. Tego rodzaju urządzenia to gwarancja bezpieczeństwa wszelkich prac wykonywanych na wysokościach. Z tego względu znajdują one powszechne zastosowanie:

  • w budownictwie, m.in. podczas malowania elewacji bloków,
  • podczas przycinania gałęzi drzew w parkach i sadach,
  • przy montażu reklam banerowych i oświetlenia,
  • w odśnieżaniu budynków,
  • podczas mycia okien wysokich budynków.

Podnośniki stanowią również podstawowe wyposażenie Straży Pożarnej.

Usługi podnośnikiem i zwyżką

By świadczyć kompleksowe usługi zwyżką, nasza firma stale rozbudowuje swoją flotę, a także dba o jak najwyższą jakość wchodzących w jej skład urządzeń. Dysponujemy nowoczesnymi podnośnikami uznanych marek, takich jak m.in. MAN i Mercedes. Nasze liczne maszyny o wysokościach podnoszenia od 16 do 45 m i o udźwigach od 200 do 700 kg sprawdzą się podczas wszystkich typowych dla tych urządzeń prac. Nie masz pewności który z pojazdów najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego zlecenia? Skontaktuj się z nami – doradzimy odpowiednią zwyżkę.

Co jeszcze wyróżnia nasze usługi podnośnikowe?

Nasza firma to nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale również wykwalifikowani i doświadczeni operatorzy, którzy w bezpieczny sposób wykonają nawet skomplikowane manewry zwyżką. Gwarantujemy ponadto terminowość, fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę, zarówno podczas ustalania szczegółów zlecenia, jak i w czasie jego realizacji. Zaufaj wysokiej jakości naszych usług podnośnikiem i dołącz do grona zadowolonych klientów MAXBUD1.
Zapraszamy do współpracy!
 

MAXBUD1 - Partner godny zaufania

szybkość

Szybkość oraz niezawodność działania

Szybkość
solidność

Kadra doświadczonych pracowników

Solidność
profesjonalizm

Wysoka jakość wykonywanych prac

Profesjonalizm
terminowość

Terminowa realizacja usług

Terminowość