Dźwigi - Żurawie

 

Szukasz sprawdzonej firmy na Śląsku, świadczącej usługi dźwigowe bądź chcesz wypożyczyć taką maszynę? Poznaj naszą ofertę – dysponujemy szeroką flotą urządzeń o odmiennych parametrach technicznych, które sprawdzą się przy realizacji różnorodnych prac. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź e-mailowo w celu uzgodnienia ceny i szczegółów zlecenia. Zapraszamy do współpracy!

 

Dlaczego warto zdecydować się na usługi dźwigami?

Bez dźwigu trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek dużą budowę, prace ziemne bądź przenoszenie i przygotowanie do transportu monolitycznych elementów, wytwarzanych w hutach. Ze względu na duży koszt zakupu własnego dźwigu, wypożyczanie tych urządzeń bądź korzystanie z usług dźwigiem jest idealnym rozwiązaniem, w szczególności dla mniejszych przedsiębiorstw.

Wynajem dźwigów z operatorem

MAXBUD1, wychodząc naprzeciw potrzebom firm, oferuje zarówno możliwość wypożyczenia dźwigów i żurawi, jak i szeroką gamę usług wykonywanych za pomocą dźwigu. Posiadamy sprzęt uznanej marki Liebherr, a także urządzenia Polan i Jelcz. Nasze dźwigi i żurawie posiadają udźwig od 12 do 300 t, o maksymalnej wysokości podnoszenia do aż 100 m. Dzięki temu jesteśmy gotowi do podjęcia różnorodnych zleceń. Jeśli nie masz pewności która z naszych maszyn najlepiej sprawdzi się w przypadku planowanych przez Ciebie prac, skontaktuj się z nami – doradzimy, które z rozwiązań będzie dla Ciebie najlepsze.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług żurawiem?

Naszą firmę, poza wysokiej klasy, wielozadaniowym sprzętem, wyróżnia doświadczenie w branży, wykwalifikowana kadra oraz szybkie i zawsze terminowe realizacje zleceń. Współpraca z nami niesie ze sobą również szereg innych korzyści:

  • w przypadku wypożyczenia pojazdu, zapewnimy Ci wsparcie techniczne na każdym etapie jego użytkowania,
  • korzystając z naszego sprzętu, od razu możesz rozpocząć pracę, gdyż wszystkie nasze maszyny są cąły czas gotowe do działania,
  • oferujemy pomoc przy doborze urządzeń oraz gwarantujemy fachową i rzetelną obsługę.

Zaufało nam już wiele firm ze Śląska i całej Polski – postaw na nasze usługi żurawiem i przekonaj się sam o ich wysokiej jakości. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

 


«« « 1 2 » »»

MAXBUD1 - Partner godny zaufania

szybkość

Szybkość oraz niezawodność działania

Szybkość
solidność

Kadra doświadczonych pracowników

Solidność
profesjonalizm

Wysoka jakość wykonywanych prac

Profesjonalizm
terminowość

Terminowa realizacja usług

Terminowość