Minikoparki

Szukasz niewielkiej, a przy tym wydajnej maszyny do prostych prac ziemnych? Skorzystaj z naszych minikoparek! Świadczymy nimi wszelkie usługi, przydatne na niewielkich budowach czy podczas drobnych robót, prowadzonych na terenach miejskich. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia kosztu zlecenia.

Gdzie przyda się minikoparka?

Minikoparka składa się z praktycznie takich samych elementów, jak pełnowymiarowa koparka, a wyróżniają ją kompaktowe rozmiary i masa eksploatacyjna nieprzekraczająca 15 ton. Z tego względu urządzenia znajdują zastosowanie we wszystkich drobnych pracach ziemnych prowadzonych tam, gdzie jest niewiele miejsca na manewry dużą maszyną – czyli np. na osiedlach, w parkach czy przy domkach jednorodzinnych. Istotną zaletą minikoparek jest łatwość ich transportu – bez problemu można przewieźć je na małej przyczepce.

Nasze minikoparki - wynajem i usługi z operatorem

Firma Max-Bud1 posiada urządzenia marek JCB, CAT i YANMAR, które dodatkowo można wyposażyć w młot hydrauliczny. Dzięki wysokiej jakości minikoparkom i wykwalifikowanym operatorom, możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość naszych usług minikoparką.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasze usługi to fachowość, rzetelność i terminowość – powierzając nam wykonanie prac ziemnych możesz mieć pewność, że wykonane zostaną one szybko, bezpiecznie i zgodnie z wszelkimi założeniami. Ponadto, nasze usługi minikoparką to oszczędność – ich cena jest niższa, niż koszt zakupu własnej maszyny. Zaufaj jakości naszych usług i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy!

MAXBUD1 - Partner godny zaufania

szybkość

Szybkość oraz niezawodność działania

Szybkość
solidność

Kadra doświadczonych pracowników

Solidność
profesjonalizm

Wysoka jakość wykonywanych prac

Profesjonalizm
terminowość

Terminowa realizacja usług

Terminowość