Usługi transportowe

Wieloletnie doświadczenie pracowników oraz rozbudowana flota pojazdów powodują, że nasza firma może zaoferować Państwu kompleksowy i sprawny transport materiałów sypkich. Organizujemy przewozy dużych ilości żwiru, piasku, węgla, granitu, ziemi i innych materiałów, realizując zlecenia wszystkich Klientów profesjonalnie i kompleksowo. Jesteśmy do dyspozycji niezależnie od tego jaką ilość ładunku trzeba wywieźć – dzięki dużym możliwościom jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających z Państwa i podejmować się najtrudniejszych wyzwań.

Do naszej dyspozycji są samochody ciężarowe – wywrotki o różnej ładowności, specjalistyczne wanny transportowe i zestawy dłużycowe, naczepy firanki, zestawy niskopodwoziowe, a także miniwywrotki. Oferujemy transport materiałów sypkich w niewielkich ilościach, jak również przewozy ponadgabarytowe. Na wyposażeniu firmy znajdują się pojazdy dostawcze oraz przystosowane do świadczenia usług z zakresu pomocy drogowej, dlatego też jesteśmy w stanie dostosować rozwiązanie do Państwa potrzeb i zapewnić Wam kompleksową obsługę.

Dlaczego my? Bo możemy zapewnić szybkość, fachowość i bezpieczeństwo. Mamy zaplecze i wiedzę, dzięki którym zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. Zapraszamy do współpracy!


«« « 1 2 3 » »»

MAXBUD1 - Partner godny zaufania

szybkość

Szybkość oraz niezawodność działania

Szybkość
solidność

Kadra doświadczonych pracowników

Solidność
profesjonalizm

Wysoka jakość wykonywanych prac

Profesjonalizm
terminowość

Terminowa realizacja usług

Terminowość