Transport wywrotką Śląsk

Poznaj naszą ofertę usług wywrotką – dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem o różnorodnej ładowności, idealnym do realizacji zarówno dużych, jak i małych zleceń. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź e-mailowo w celu ustalenia szczegółów i kosztów współpracy. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej o naszych usługach wywrotką

Wywrotki są powszechnie stosowane do transportu różnorodnych materiałów budowlanych, kruszyw, piasków i żwirów. Ich główną zaletą jest możliwość samowyładunku, dzięki której wyładowanie towarów z pojazdu jest szybkie i wygodne.

Nasza firma dysponuje pojazdami ciężarowymi z wywrotką o ładowności 6,5 do 20 t, a także miniwywrotkami, idealnymi do transportu małych ładunków, oraz pojemną, 28-tonową wanną, stworzoną do przewozu wszelkich towarów sypkich. Wszystkie nasze maszyny to produkty sprawdzonych marek, takich jak m.in. MAN, Renault, Iveco czy Multicar.

Nie masz pewności, która z naszych wywrotek najlepiej sprawdzi się w transporcie Twojego ładunku? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego pojazdu.

Dlaczego warto skorzystać z transportu wywrotką u nas?

W transporcie wywrotką ważny jest nie tylko wysokiej klasy sprzęt, ale również odpowiednio wykwalifikowany, doświadczony operator. Możesz zaufać umiejętnościom naszych pracowników – to prawdziwi fachowcy, którzy sprawnie i bezpiecznie przewiozą Twój ładunek. Nasza firma to także gwarancja szybkich i terminowych dostaw, doradztwo na każdym etapie współpracy oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Wybierz wywrotkę:

MAXBUD1 - Partner godny zaufania

szybkość

Szybkość oraz niezawodność działania

Szybkość
solidność

Kadra doświadczonych pracowników

Solidność
profesjonalizm

Wysoka jakość wykonywanych prac

Profesjonalizm
terminowość

Terminowa realizacja usług

Terminowość