Zamiatarka na samochodzie ciężarowym i odkurzacz

Dane techniczne:
Cenana telefon
Dodatkowe informacje:

Usługi zamiatarką

MAXBUD1 to nie tylko transport i maszyny budowlane – dysponujemy również sprzętem, który umożliwia nam świadczenie usług komunalnych, takich jak m.in. zamiatanie ulic i chodników. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Na podstawie oczekiwanego zakresu prac uzgodnimy łączny koszt usługi zamiatarką. Zapraszamy do współpracy!

Wykorzystanie zamiatarek w usługach komunalnych

Odkurzacze komunalne to podstawa w utrzymaniu czystości ulic. Znajdują one również zastosowanie w czyszczeniu chodników, a także pasów startowych na lotniskach. Ich głównym zadaniem jest uprzątnięcie pyłów, liści i różnorodnych, drobnych odpadów stałych. Maszyny te wyposażone są w specjalne szczotki i dmuchawy zasysające, które skutecznie zbierają nieczystości. Pojazdy te posiadają również kontener, w którym gromadzone są zanieczyszczenia.

Nasza firma dysponuje zamiatarką ssącą na samochodzie ciężarowym marki Mercedes, wyposażoną w pojemny kontener na odpady – doskonale sprawdzi się ona w oczyszczaniu wszelkich, dużych powierzchni.

Co wyróżnia nasze usługi zamiatarką?

Świadczone przez nas usługi komunalne wyróżnia fachowość, wysoka jakość i terminowość realizacji zleceń. Posiadamy profesjonalny, nowoczesny sprzęt, którego obsługą zajmują się nasi wykwalifikowani operatorzy. Współpraca z nami to również szereg innych korzyści:

• oszczędność pieniędzy – skorzystanie z naszych usług jest tańszym rozwiązaniem, niż jednorazowy wydatek na zakup własnej zamiatarki,
• pełne wsparcie techniczne,
• fachowe doradztwo,
• rzetelna i profesjonalna obsługa.

Cieszymy się zaufaniem wielu przedsiębiorstw – postaw na nasze usługi i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

MAXBUD1 - Partner godny zaufania

szybkość

Szybkość oraz niezawodność działania

Szybkość
solidność

Kadra doświadczonych pracowników

Solidność
profesjonalizm

Wysoka jakość wykonywanych prac

Profesjonalizm
terminowość

Terminowa realizacja usług

Terminowość