Usługi komunalne

Dzięki naszej szerokiej flocie maszyn możemy świadczyć nie tylko usługi budowlane, ale również usługi komunalne, takie jak m.in.:

  1. odśnieżanie pługiem
  2. usługi solarko-piaskarką
  3. zamiatanie ulic i chodników
  4. czyszczenie kanalizacji

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu – indywidualnie omówimy zakres zlecenia i określimy koszt jego realizacji.

ZADZWOŃ:

tel. 695 809 630
tel. 665 168 398
tel. 32 771 60 18

Jakie usługi komunalne świadczymy?

Posiadamy liczne pojazdy, dzięki którym możemy wykonywać wszelkie, podstawowe prace komunalne. Aktualnie jesteśmy w posiadaniu takich jak:

• Pług na traktorze/Śląsk/Odśnieżanie
Nie daj się zimie! Zamów pług na koparko-ładowarce lub traktorze. Maszyna doskonale nadaje się do odśnieżania węższych ulic, chodników oraz parkingów. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze.

• Solarko-piaskarka/Śląsk/Usługi komunalne 
Zadbaj o odpowiedni stan ulic podczas zimy! Zamów solarko-piaskarkę. Nasze maszyny gwarantują dokładny posyp nawet w ekstremalnie trudnych warunkach. Gwarantujemy terminowe wykonanie zlecenia oraz kompleksową obsługę.

• Pług na samochodzie ciężarowym/Śląsk/Odśnieżanie 
Wygraj ze śniegiem i ślizgawicą! Zamów pług na samochodzie ciężarowym. Dzięki naszym maszynom odśnieżysz drogi różnych klas i kategorii. Zadbaj o swoje oszczędności, siegając po fachową pomoc.

• Zamiatarka na traktorze/Śląsk/Zamiatanie ulic i chodników 
Zadbaj o stan ulic! Zamów zamiatarkę na traktorze. Nasze maszyny doskonale oczyszczą chodniki, aleje parkowe oraz wąskie uliczki osiedlowe. Zapewniamy nowoczesny sprzęt oraz najwyższą jakość usługi.

• Zamiatarka na samochodzie ciężarowym/Śląsk/Odkurzanie 
Sprzątnij z ulic liście i pyły! Zamów zamiatarkę ssącą na samochodzie ciężarowym. Maszyna znakomicie sprawdzi się w oczyszczaniu dużych powierzchni m.in. płyt lotniskowych. Gwarantujemy terminową i fachową realizację zlecenia

• pojazd typu WUKO
maszyna ssąco-płucząca, wykorzystywana do oczyszczania kanalizacji,

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi komunalne?

Nasze usługi komunalne pozwolą zaoszczędzić Ci zarówno czas jak i pieniądze. Zajmiemy się organizacją prac i ich kompleksową realizacją, możemy również zagwarantować Ci terminowe wykonanie zlecenia. Nasze usługi są ponadto tańsze, niż zakup własnej zamiatarki, piaskarki czy pługu. Naszym klientom zapewniamy ponadto kompleksowe doradztwo i fachową pomoc na każdym etapie współpracy. Dzięki naszym wysokiej klasy maszynom i doświadczonym operatorom, możesz mieć pewność, że jakość wykonanych przez nas usług w pełni Cię usatysfakcjonuje.

Zapraszamy do współpracy!

MAXBUD1 - Partner godny zaufania

szybkość

Szybkość oraz niezawodność działania

Szybkość
solidność

Kadra doświadczonych pracowników

Solidność
profesjonalizm

Wysoka jakość wykonywanych prac

Profesjonalizm
terminowość

Terminowa realizacja usług

Terminowość